Strona główna > Serwis

SERWIS

Pracownicy biurowi oczekują utrzymania ciągłości pracy wielofunkcyjnych kserokopiarek oraz zapewnienia wysokich paramatrów druku. Inżynierowie Develop Warszawa to wykwalifikowani specjaliści gotowi do udzielenia Państwu pomocy technicznej. Mican Centrum Sprzedaży Kopiarek Sp. z o.o. jest Akredytowanym Partnerem DEVELOP jako serwis zaawansowanych rozwiązań urządzeń biurowych. Zapewniamy Państwu obsługę serwisową na terenie całego kraju. Proponujemy kompleksowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania szyte indywidualnie, na miarę potrzeb każdego Klienta.

serwis

Nasi inżynierowie czekają na Państwa zgłoszenia, aby pomóc i doradzić w:

– serwis kserokopiarek Develop
– ocenie stanu technicznego urządzeń
– konfiguracji skanowania, kopiowania, drukowania i faksowania
– podłączeniu urządzeń do sieci komputerowej
– szkoleniu pracowników Klienta z obsługi urządzeń
– dostawie i instalacji materiałów eksploatacyjnych
– przeglądach i konserwacjach eksploatacyjnych
– bieżących naprawach i kompleksowym serwisie urządzeń
– wymianie części zamiennych
– instalacji i montażu konsolowych
– wieloelementowych urządzeń
– demontażu i transporcie urządzeń

 • FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  [contact-form-7 id=”484″ title=”Zgłoszenie serwisowe”]

 • STAN LICZNIKA

  [contact-form-7 id=”520″ title=”Stan licznika”]


NIEMIECKA MARKA

delivery

Poszukując urządzenia biurowego, które będzie odpowiedzialne za komunikację i obieg dokumentów w firmie chcą Państwo korzystać ze sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań w atrakcyjnej ofercie cenowej. Develop to ceniona, niemiecka marka profesjonalnych urządzeń biurowych. Develop Warszawa oferuje dobre ceny na kolorowe drukarki i kserokopiarki, dzierżawę drukarek do biura oraz wynajem krótkoterminowy urządzeń wielofunkcyjnych. W swojej ofercie Develop posiada urządenia przeznaczone dla małych firm, korporacji oraz zakładów poligraficznych. Urządzenia Develop sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pracownicy biurowi potrzebują trwałych i solidnych drukarek, kserokopiarek i skanerów.


PROFESJONALNE DORADZTWO

help

Oferta marki Develop zawiera ponad 40 drukarek i kserokopiarek w różnych konfiguracjach sprzętu i oprogramowania. Ważne jest, aby dobrać właściwą drukarkę do wymagań użytkownika. Pracownicy Develop Warszawa służą swoim doświadczeniem, radą i pomocą zarówno w doborze sprzętu jak i konfiguracji opcji urządzeń wielofunkcyjnych.


COŚ WIĘCEJ NIŻ DOSTAWA

delivery

Nowoczesne drukarki i kserokopiarki biurowe to cyfrowe systemy bardzo często składające się z kilku lub kilkunastu modułów wymagających integracji, serwisowego uruchomienia oraz wykonania procedur inicjalizacyjnych. Dostawa realizowana przez naszych techników zapewnia Państwu wykonanie niezbędnych czynności, wymaganych przed rozpoczęciem użytkowania urządzenia. Otrzymują Państwo sprzęt gotowy do pracy i od razu mogą Państwo z niego korzystać.

 • Dane kontaktowe

  Biuro Handlowe:
  ul. Krańcowa 59/U1
  02-493 Warszawa
  telefon: +48 (22) 826 84 34
  mobile: +48 790-590-070
 • Dane rejestrowe firmy

  MICAN CENTRUM SPRZEDAŻY KOPIAREK Sp z.o.o.
  ul. Krańcowa 59 / U1,
  02-493 Warszawa,
  NIP: 522-26-01-406,
  REGON: 017232875,
  Numer KRS: 0000130614,
  Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy w Warszawie,
  XIII Wydział Gospodarczy KRS,
  Wysokoœć kapitału zakładowego: 170.000 zł.
 • Zapytanie ofertowe