Strona główna > Dzierżawa / wynajem
Develop-ineo-224e-DF_701-FS_534-SD_511-PC_210-

Nowoczesne urządzenia biurowe stanowią nie tylko ułatwienie, ale w pewnych przypadkach także podstawę pracy wielu firm. Rzecz w tym, że zakup zaawansowanego technicznie sprzętu, wiąże się z koniecznością poniesienia wysokich kosztów początkowych.

Tak duża inwestycja często okazuje się trudna do zrealizowania, zwłaszcza w przypadku nowych firm, które stawiają pierwsze kroki na trudnym i wymagającym rynku. Idealnym wyjściem z tej sytuacji jest wynajem kserokopiarek i drukarek.

Oferowana przez nas usługa stanowi odpowiedź na potrzeby podmiotów, dla których zakup sprzętu biurowego, z różnych powodów nie jest dobrym rozwiązaniem.

Wynajem kserokopiarek i drukarek przynosi Klientowi wymierne korzyści finansowe, gdyż jedynym kosztem jest w tym przypadku comiesięczna opłata za używanie sprzętu. Klient nie płaci za materiały eksploatacyjne, serwis czy konserwację urządzeń. Pozwala to na uniknięcie nieprzewidzianych kosztów, związanych z awarią urządzenia.

Develop-ineo+-3350-left

Na tym jednak nie kończą się zalety takiego rozwiązania. Wśród najważniejszych warto wspomnieć o:
• elastyczności oferty: analizujemy potrzeby Klienta, dopasowując sprzęt do indywidualnych oczekiwań. Można powiedzieć, że każda oferta jest „szyta na miarę” wykazywanego zapotrzebowania;
• priorytetowym traktowaniu każdego Klienta: zdajemy sobie sprawę, że przestój w pracy biura generuje koszta, dlatego wszystkie awarie są niezwłocznie usuwane przez wykwalifikowany personel techniczny;
• nieograniczonym dostępie do niezwykle bogatej bazy najnowocześniejszych urządzeń kopiujących i drukujących.

 

Również dla Państwa przygotujemy ciekawą ofertę dzierżawy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem handlowym lub skorzystania z formularza kontaktowego.

Jesteśmy do Państwa usług.

 • Dane kontaktowe

  Biuro Handlowe:
  ul. Krańcowa 59/U1
  02-493 Warszawa
  telefon: +48 (22) 826 84 34
  mobile: +48 790-590-070
 • Dane rejestrowe firmy

  MICAN CENTRUM SPRZEDAŻY KOPIAREK Sp z.o.o.
  ul. Krańcowa 59 / U1,
  02-493 Warszawa,
  NIP: 522-26-01-406,
  REGON: 017232875,
  Numer KRS: 0000130614,
  Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy w Warszawie,
  XIII Wydział Gospodarczy KRS,
  Wysokoœć kapitału zakładowego: 170.000 zł.
 • Zapytanie ofertowe